Inkomet Group

O nas

O nas

Razem tworzy przyszłość

Od ponad 30 lat realizujemy zadania i inwestycje w obszarze budownictwa na terenie polski oraz poza jej granicami. Zajmujemy się także produkcją i montażem konstrukcji stalowych dla budownictwa, energetyki, przemysłu. Doświadczenie które zdobyliśmy na przestrzeni wielu lat pozwoliło nam osiągnąć poziom, w którym podczas realizacji inwestycji nie jesteśmy tylko Generalnym Wykonawcą, jesteśmy przede wszystkim prawdziwym partnerem i doradcą dla inwestora. Maksyma „Razem Tworzymy Przyszłość” jest wpisana w DNA naszej działalności i przekłada się na realną współpracę w realizacji każdego etapu inwestycji. Wychodzimy z założenia, że budownictwo to tworzenie optymalnych przestrzeni do życia, pracy i rozwoju. Inkomet Group to bezpieczne budownictwo z najwyższymi standardami jakości rozwijane od ponad 30 lat.

180+

Projektów

140+

Klientów

Zrównoważony rozwój

Nasz zakres działań obejmuje nie tylko produkcję konstrukcji stalowych, ale także kompleksową obsługę projektową, doradztwo techniczne i montaż. Dzięki temu możemy zapewnić naszym klientom kompleksowe wsparcie na każdym etapie realizacji projektu.

Jesteśmy również zobowiązani do zrównoważonego rozwoju i dbamy o minimalizację wpływu naszej działalności na środowisko. Nasze konstrukcje nie tylko spełniają najwyższe normy bezpieczeństwa, ale również są zoptymalizowane pod kątem efektywności energetycznej.

Doświadczenie
100%
Stały rozwój
100%
Satysfakcja Klientów
100%
Co zrobiliśmy

Historia

1990

Powstanie firmy Inkomet

2002

Budowa hali przy ul. Sucharskiego

2015

Otwarcie "Hotelu Porto"

2021

Budowa osiedla "Dolna Park"

oś czasu

pl_PL